– Angajare Lucrator Productie –

Candidatul Ideal

Pentru noi, candidatul ideal:

  • abilități tehnice dovedite
  • minuțiozitate și atenție la detalii
  • rapiditate în mişcări, precizie şi dexteritate manuală
  • concentrare și atenție distributivă
  • buna organizare a timpului și mediului de lucru
  • rezistenţă la efort fizic şi stres
  • spirit de echipă și plăcerea de a lucra într-un colectiv profesionist

Constituie avantaj:

  • cunoștiințe operare stanta manuala
  • cunoștiințe operare ghilotina manuala si automata
  • cunoștiințe operare presa transfer termic (sublimare)
  • experienta in domeniul de activate al firmei
  • minime cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Principalele responsabilități ale job-ului vizează:

  • să asimilezi modul de lucru al firmei noastre
  • să studiezi și să înveți toate procedurile necesare pentru a-ți desfășura activitatea
  • să ții legătura cu departamentele de print, grafică si comenzi
  • să contribui la buna desfășurare a activității de producție
  • să realizezi produsele in termenul stabilit, conform cu standardele noastre de calitate
  • să lucrezi pe echipamente specifice domeniului (cutter, stanta, ghilotina manuala si automanta, laminator, aparat de biguit, presa termica, etc.)
  • asamblarea si ambalarea produselor realizate si pregatirea lor pentru livrare

Beneficii:

  • creșteri salariale în funcție de performanță
  • tichete de masa si tichete cadou sărbători
  • asigurare medicala in sistem privat
  • bonusuri și prime în funcție de performanță
  • decontare transport
  • cafea si apa la discretie
  • lucru într-un mediu plăcut

Program de lucru: 8 ore (9-17) de Luni pana Vineri + pauza de masa
Locația job-ului: sector 2, Bucuresti

Aplica pentru postul de Lucrator Productie completand formularul de mai jos